Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ALEXANDRE MIMOGLOU, ALEXIS. (Frankrikde, född 1954): Geometrisk komposition, signerad och daterad Alexis 5/1989, akvarell, ca 49x64 cm
821844
2020-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här