Alexandre Mimoglou Alexis

Alexandre Mimoglou Alexis
Alexandre Mimoglou Alexis
Alexandre Mimoglou Alexis
Alexandre Mimoglou Alexis

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALEXANDRE MIMOGLOU, ALEXIS. (Frankrikde, född 1954): Geometrisk komposition, signerad och daterad Alexis 5/1989, akvarell, ca 49x64 cm

821844

2020-10-07