Skåp
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GARDEROBSKÅP, 1800/1900-tal, blandstil, mahogny samt rotfaner, smidesbeslag, spegel med slippade kanter, invändigt med hyllor, nedre del med låda, kulfötter, höjd 200, 62x100 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, renoverat och kompleterat, spegel med beläggning
821845
2020-10-09