Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

GARDEROBSKÅP, 1800/1900-tal, blandstil, mahogny samt rotfaner, smidesbeslag, spegel med slippade kanter, invändigt med hyllor, nedre del med låda, kulfötter, höjd 200, 62x100 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, renoverat och kompleterat, spegel med beläggning

821845

2020-10-09