Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOLAR, 1 par, tidigt 1900-tal, rokokostil, bronserade, hjultrissor, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 46 cm
Lagning, senare klädsel
821847
2020-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här