Kaffeservis Meissen

Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEISSEN, kaffeservis, 14 dlr., porslin, Tyskland, 1900-talets början, konturerad kant, dekor av strödda blommor, detaljer i guld, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, sockerskål samt gräddkanna, höjd ca 6-12 cm

Nagg förekommer, en kopp lagad

821854

2020-10-08