Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
500 EUR
ALVAR AALTO, "karmstol modell 2" för O.Y. Huonekalu-ja Rakennustyötehdas A.B. 1930-tal, stomme i betsad björk, svart konstläder klädsel, höjd 69 cm, bredd 51 cm
Lätt slitage och märken
821855
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här