Alvar Aalto karmstol modell 2

Alvar Aalto karmstol modell 2
Alvar Aalto karmstol modell 2
Alvar Aalto karmstol modell 2
Alvar Aalto karmstol modell 2
Alvar Aalto karmstol modell 2
Alvar Aalto karmstol modell 2

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

500 EUR

ALVAR AALTO, "karmstol modell 2" för O.Y. Huonekalu-ja Rakennustyötehdas A.B. 1930-tal, stomme i betsad björk, svart konstläder klädsel, höjd 69 cm, bredd 51 cm

Lätt slitage och märken

821855

2020-10-18