Fällbord England

Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, England, mahogny, svarvad tredelad pelarfot, höjd ca 71, diameter 72 cm

Skivan blekt, smärre ytskador

821863

2020-10-10