Sven Erik Hellquist oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN ERIK HELLQUIST, (1916-1997), Hästar, signerad SE Hellquist -50, olja på pannå, ca 33x41 cm

821866

2020-10-09