Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERGÈRE, omkring 1900, Louis XVI-stil, förgylld, skuren dekor, klädsel i plysch, lös sittplymå, sitthöjd ca 43 cm
Smärre sprickor o ytskador, klädsel m smärre fläckar
821875
2020-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här