Bergère Louis XVI-stil

Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGÈRE, omkring 1900, Louis XVI-stil, förgylld, skuren dekor, klädsel i plysch, lös sittplymå, sitthöjd ca 44 cm

Ytskador, slitage, smutsig klädsel

821880

2020-10-10