Levin luta

Levin luta
Levin luta
Levin luta
Levin luta
Levin luta
Levin luta
Levin luta
Levin luta
Levin luta
Levin luta

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEVIN, Luta, 1950-tal, invändigt etikettmärkt, märkt 20-9-50, längd ca 107 cm

Slitage och sprickor

821890

2020-10-06