Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sannolikt Antonio Bin (född 1935), kopia efter Jean-Jacques Henner (1829-1905): "Saint Fabiola", signerad BIN, olja på pannå, ca 41x27 cm
821893
2020-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här