Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sannolikt Antonio Bin (född 1935), kopia efter Jean-Jacques Henner (1829-1905): "Saint Fabiola", signerad BIN, olja på pannå, ca 41x27 cm

821893

2020-10-12