Ingefärskrus Kina

Ingefärskrus Kina
Ingefärskrus Kina
Ingefärskrus Kina
Ingefärskrus Kina
Ingefärskrus Kina
Ingefärskrus Kina
Ingefärskrus Kina
Ingefärskrus Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGEFÄRSKRUS, porslin, Kina, 1800-talets första hälft, dekor i underglasyrblått, höjd ca 16 cm

Nagg, slitage

821895

2020-10-08