Taburett sengustaviansk

Taburett sengustaviansk
Taburett sengustaviansk
Taburett sengustaviansk
Taburett sengustaviansk
Taburett sengustaviansk
Taburett sengustaviansk
Taburett sengustaviansk
Taburett sengustaviansk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETT, sengustaviansk, bemålad, skuren dekor och pastellage, stoppad sits, sitthöjd ca 43 cm

Smärre ytskador, klädsel med smärre slitage

821896

2020-10-10