Elsa Beskow

Elsa Beskow
Elsa Beskow
Elsa Beskow
Elsa Beskow
Elsa Beskow
Elsa Beskow

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELSA BESKOW (1874-1953), Stilleben med solfjäder, signerad E Beskow, olja på duk, ca 42x48 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

Smärre dukskador, krackeleringar

821901

2020-12-06