Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
HARALD SALLBERG (1895-1963): (2) motiv från Möja, samt Pont des Arts, Paris, signerade Harald Sallberg och daterade, 1929 samt 1922, etsningar, ca 27x32,5, samt 23x33 cm
Gulnade
821905
2020-10-12