Harald Sallberg etsningar 2 st

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): (2) motiv från Möja, samt Pont des Arts, Paris, signerade Harald Sallberg och daterade, 1929 samt 1922, etsningar, ca 27x32,5, samt 23x33 cm

Gulnade

821905

2020-10-12