P O Ultvedt etsning

P O Ultvedt etsning
P O Ultvedt etsning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006): Höna, signerad P.O. Ultvedt, etsning, bildmått 25x20 cm

Mindre buktning på bladets övre högra hörn

821909

2020-10-12