Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
STURE LUNDGREN (1918-2002): "Christiansö" (Bornholm), signerad och daterad Sture Lundgren- 1957, akvarell på papper, bildmått ca 28x21,5 cm
821919
2020-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här