Sture Lundgren akvarell

Sture Lundgren akvarell
Sture Lundgren akvarell
Sture Lundgren akvarell
Sture Lundgren akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STURE LUNDGREN (1918-2002): "Christiansö" (Bornholm), signerad och daterad Sture Lundgren- 1957, akvarell på papper, bildmått ca 28x21,5 cm

821919

2020-10-12