Theo Tobiasse HC Andersen

Theo Tobiasse HC Andersen
Theo Tobiasse HC Andersen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Blad ur serien "Un hommage à H.C. Andersen (1978)", signerad, 350 ex, färglitografier, bladdmått ca 57,5x77 cm,

Oramad

821941

2020-10-08