Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Blad ur serien "Un hommage à H.C. Andersen (1978)", signerad, 350 ex, färglitografier, bladdmått ca 57,5x77 cm,
Oramad, gulnader
821943
2020-10-09