Laxserveringsbestick i silver
Klubbat för:
1 900 SEK
2 500 SEK
LAXSERVERINGSBESTICK, 4 dlr, silver, Minerva, Frankrike, slutet av 1800-talet, stämplade, handtagen sannolikt med kärna i annat material, längd ca 16 cm, vikt ca 64 g, etui
Bruks och åldersrelaterat slitage
821945
2020-10-12