Carsten ström olja
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
CARSTEN STRÖM, "Fantasi med Dominikanermunkar", signerad och daterad, Carsten Ström- 1950, samt Abbekås a tergo, olja på pannå, ca 37x45 cm
Kuntoraportti
821946
Päivämäärä:
2020-10-12