Wåge Engström

Wåge Engström
Wåge Engström
Wåge Engström
Wåge Engström
Wåge Engström
Wåge Engström

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WÅGE ENGSTRÖM (1924-1997): Figurkomposition, olja på duk, signerad, 88x66 cm

821951

2020-10-07