Champagnekylare
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets första hälft, silverpläterad gulmetall, med hänklar samt dekor i form av vindruvor, höjd ca 20, diamater 13 cm
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterat slitage, bortfall av silverplätering
821953
Päivämäärä:
2020-10-12