Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
VERA NILSSON (1888-1979): "Bellmanshuset", monogramsignerad V.N, akvarell, ca 29,5x22 cm.
Zustandsbeschreibung
Gulnad
821963
2020-10-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner