Vera Nilsson akvarell

Vera Nilsson akvarell
Vera Nilsson akvarell
Vera Nilsson akvarell
Vera Nilsson akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

VERA NILSSON (1888-1979): "Bellmanshuset", monogramsignerad V.N, akvarell, ca 29,5x22 cm.

Zustandsbeschreibung

Gulnad

821963

2020-10-12