Eero von Boehm oljemålning

Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning

Klubbat för:

1 000 EUR

1 200 EUR

EERO VON BOEHM (1949-2012) "måsar", signerad samt daterad 1998, olja på pannå, 122x120 cm

ramen snidad av konstnären

821972

2020-10-18