Göran Augustson serigrafi
Vollendet
2020-10-18
821974
| Höchstes Gebot | 400 EUR |
| Schätzwert | 500 EUR |
GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) "Marseille", signerad samt daterad -91, serigrafi, 73/100, 44,5x59 cm