Niki de Saint Phalle färglitografi

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NIKI DE SAINT PHALLE (Frankrike, 1930-2002): Arizona Sunset ur mappen "Bonjour Max Ernst", signerad och numrerad 20/100, färglitografi, bladmått 50 x 65 cm
Utgiven av Georges Visat, Paris, 1975-76.

Bladet något gulnat. Ej examinerad ur ram

822003

2020-10-25