Johan Fredrik Isberg

Johan Fredrik Isberg
Johan Fredrik Isberg
Johan Fredrik Isberg
Johan Fredrik Isberg
Johan Fredrik Isberg
Johan Fredrik Isberg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Gröna Lund å Djurg:n", "Djurgårdsbron", "Blockhushudden", monogramsignerade FI, akvareller, ca 15,5x10 cm

Ram och passepartout med sliage.

822005

2020-10-06