Gunnel Nyman vas 1940-tal

Gunnel Nyman vas 1940-tal
Gunnel Nyman vas 1940-tal
Gunnel Nyman vas 1940-tal
Gunnel Nyman vas 1940-tal
Gunnel Nyman vas 1940-tal
Gunnel Nyman vas 1940-tal

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

600 EUR

GUNNEL NYMAN, VAS, signerad Gunnel Nyman, Iittala, tidigt 1940-tal, klart glas, höjd 15,5 cm.

822007

2020-10-18