Figuriner 1800-tal

Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 3 st, 1800-talets senare del, vitglaserade, efter 1700-talsförlaga, höjd ca 16,5-21 cm

En figurin med omfattande skador och lagningar

822010

2020-10-06