Vas Sylvia Leuchovius, Rörstrand
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SYLVIA LEUCHOVIUS, vas, Rörstrand 1960-tal, unik, stengods, dekor av stiliserade blommor i svart mot vit fond, signerad R SWEDEN S. LEUCHOVIUS, höjd 25,5 cm
Några smärre tillverkningsdefekter
822012
2020-10-25