IKEA "Rabatt" 1960-tal

IKEA
IKEA
IKEA
IKEA

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

VÄGGPANEL, "Rabatt", IKEA 1960-tal, gul plast, 65 x 65 cm

Smärre slitage

822016

2020-10-09