Klubbat för:
260 EUR
Utropspris
300 EUR
GUNNEL NYMAN, TVÅ VASER signerad med syrapenna G. Nyman Nuutajärvi Notsjö, sent 1940-tal, brungult och klart glas med musch, höjd 12,5 cm
822032
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här