Gunnel Nyman två vaser

Gunnel Nyman två vaser
Gunnel Nyman två vaser
Gunnel Nyman två vaser
Gunnel Nyman två vaser
Gunnel Nyman två vaser
Gunnel Nyman två vaser
Gunnel Nyman två vaser
Gunnel Nyman två vaser

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

300 EUR

GUNNEL NYMAN, TVÅ VASER signerad med syrapenna G. Nyman Nuutajärvi Notsjö, sent 1940-tal, brungult och klart glas med musch, höjd 12,5 cm

822032

2020-10-18