Klubbat för:
980 EUR
Utropspris
800 EUR
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA, mässing, formgiven för Taito Oy på 1940-talet, diameter 35 cm. höjd 29 cm.
Nertill tygskärm saknas, sedvanligt slitage, ej funktionstestad.
822038
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här