Takarmatur okänd formgivare
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TAKARMATUR, okänd formgivare, 10 ljusarmar med kupor i glas, stomme i mässing, 1900-talets andra hälft, total höjd ca 70, diameter 51 cm
3 kupor med nagg varav 1 med spricka, stomme med slitage
822044
2020-10-13