CD Möbler Sweden

CD Möbler Sweden
CD Möbler Sweden
CD Möbler Sweden
CD Möbler Sweden
CD Möbler Sweden
CD Möbler Sweden

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, ek, 1990-tal, CD Möbler, Sweden, oval skiva, tidningshylla, spännben, höjd ca 54, 145x75 cm

Bruksslitage, skiva med smärre märken

822046

2020-10-06