Karmstolar 1800-talets mitt
2020-10-10
822052
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets mitt, fanérade i alm, stoppad sits, grön klädsel, sitthöjd ca 46 cm
Lagning, smärre ytskador, senare klädsel