Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPA , Nya Öia, 1990-tal, mässing, höjd ca 52 cm, diameter 48 cm, etikettmärkt undertill.
Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
822057
2020-10-06