Vitrinskåp 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRANGE, vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, nyckelbussning i patinerad metall, hyllplan i glas, invändigt m märkning, höjd ca 166, 74x45 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador

822067

2020-10-10