Spegellampett 1700-tal

Spegellampett 1700-tal
Spegellampett 1700-tal
Spegellampett 1700-tal
Spegellampett 1700-tal
Spegellampett 1700-tal
Spegellampett 1700-tal
Spegellampett 1700-tal
Spegellampett 1700-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, 1700-tal, rokoko, förgylld, ljusarm i mässing, ca 45x21 cm

Senare glas, omfattande slitage/skador

822071

2020-10-06