Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, rödlackerat, dekor av blommor och antikviteter, beslag av bronserad metall, höjd ca 79, 60x38 cm

Smärre ytskador,

822091

2020-10-10