Robert Bechtle färglitografi
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROBERT BECHTLE (USA född 1932): "68´ Nova". Signerad och numrerad Robert Bechtle 117/300, Färglitografi, ca 60x85 cm.
Från "Documenta - A Portfolio of ten Lithographs by ten Super-Realists" 1972.
Ramad, gott skick
822098
2020-10-25