Robert Bechtle färglitografi

Robert Bechtle färglitografi
Robert Bechtle färglitografi
Robert Bechtle färglitografi
Robert Bechtle färglitografi
Robert Bechtle färglitografi
Robert Bechtle färglitografi
Robert Bechtle färglitografi
Robert Bechtle färglitografi
Robert Bechtle färglitografi
Robert Bechtle färglitografi

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT BECHTLE (USA född 1932): "68´ Nova". Signerad och numrerad Robert Bechtle 117/300, Färglitografi, ca 60x85 cm.

Från "Documenta - A Portfolio of ten Lithographs by ten Super-Realists" 1972.

Ramad, gott skick

822098

2020-10-25