Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "Massif de l´Esterel", signerad Marie von Kraemer, olja på duk, ca 100 x 80 cm
Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer
Zustandsbeschreibung
822131
2020-10-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner