Karel Appel grafik

Karel Appel grafik
Karel Appel grafik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAREL APPEL (Holland, 1921-2006): Figurkomposition, signerad Appel , 5/120, färglitografi, ca 70x52 cm.

822159

2020-10-12