Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AMPEL, 1800-tal, empirestil, för 10 ljus, svartlackerad plåt, ljuspipor och dekordetaljer i mässing, höjd ca 100, diameter 60 cm
Smärre ytskador
822165
2020-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här